Obsah fóra GAMESIMS2 Fórum
    FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Registrácia   Prihlásenie 


Návod ako pridať obrázky na fórum

 
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra GAMESIMS2 Fórum -> PORADŇA
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Gatmička
Site Admin
Site Admin


Založený: 21 marec 2008
Príspevky: 225

PríspevokZaslal: So marec 22, 2008 9:03 pm    Predmet: Návod ako pridať obrázky na fórum Odpovedať s citátom

Ak nemáte obrázok na internete a chcete na fórum vložiť si niečo s počítača je viacero serverov. Ukážem vám jeden s najpoužívanejších.

Prvý krok je že si otvoríte stránku www.imageshack.us
Po pravej strane budete mat vyhľadať, takže si na to kliknete

a potom si nájdete cestu v počítači kde sa váš zvolený obrázok nachádza

Keď nájdete obrázok tak dáte otvoriť, okno ktoré sa vám otvorilo sa zavrie a vy potom kliknete na HOST IT

Musíte chvíľočku počkať, kým sa Vám zvolený obrázok nahraje na server, potom pôjdete úplne na koniec a skopírujete si posledný link

ktorý vložíte do príspevku keď chcete aby sa vám pekne ukázal aj obrázok, tak si link vložíte do tých to dvoch zátvoriek [img] [/img] samozrejme len v tedy aby neprekračoval povolenú veľkosť viď PRAVIDLÁ
_________________
Tomak je BOH Smile
len mu to nikto nehovorte


Naposledy upravil Gatmička dňa Po marec 24, 2008 10:25 pm, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Renatka.605
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 22 marec 2008
Príspevky: 56
Bydlisko: Strara dobra Nitra :)

PríspevokZaslal: So marec 22, 2008 9:33 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja by som len.... ze podla mna tato stranka je lepsia .. http://allyoucanupload.webshots.com/ da sa tam uploadnut (ci ako sa to pise) 10 obrazkov naraz a je to podla mna rychlejsie .. aj ked viem ze zalezi aj na velkosti a tak dalej ..ale imageshack mi robil taaeke ze sa mi to nechcelo nacitak .. tak ja len .. no Rolling Eyes
_________________
Ži tak, aby si si znovu želal žiť vtedy, keď budeš umierať ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra GAMESIMS2 Fórum -> PORADŇA Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
www.pcforum.sk