Obsah fóra GAMESIMS2 Fórum
    FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Registrácia   Prihlásenie 


Just the story

 
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra GAMESIMS2 Fórum -> Príbehy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  

Čítali ste už môj príbeh alebo nie?
Áno už som ho čítal/a
15%
 15%  [ 2 ]
Áno, ale nie celý
38%
 38%  [ 5 ]
Nie, ale prečítam si ho teraz
30%
 30%  [ 4 ]
Nie, nezaujal ma
15%
 15%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 13

Autor Správa
Emerald
Moderátor
Moderátor


Založený: 21 marec 2008
Príspevky: 122

PríspevokZaslal: Ut marec 25, 2008 7:17 pm    Predmet: Just the story Odpovedať s citátom

Tak ako väčšina aj ja sa vraciam s príbehom. Keďže som ho nemala nikde inde, tak musím všetky fotky znovu uploadnuť čo nebude len tak zo dňa na deň. Budem sa však snažiť aby tu celý príbeh bol čo najskôr a okrem starých dielov sa pokúsim popracovať aj na pokračovaní Smile

1. diel

Natasha Randers



Podľa aktuálnej úrovne ašpirácie sexi seniorka. Táto 61 ročná úspešná žena povolaním slávna šéfkuchárka sa jedného dňa rozhodla, že našetrené peniaze investuje. Už po smrti svojej matky na tom bola psychicky dosť zle, keď však zomrel aj jej nevlastný otec a jej syn Dominik odišiel na univerzitu rozhodla sa zmeniť svoj život. Presťahovala sa do nového krásneho domu, kde otvorila svoju vlastnú pekáreň. Natasha sa nikdy nevydala, asi preto, že kariéra bola pre ňu vždy na 1. mieste. Dominik sa jej narodil po jednom úlete s Remingtonom (áno správne zamestnancom upratovacej služby)

Juliet



Stala sa členom rodiny. Natasha si ju priniesla z jedného zo svojich sobotných nákupov. Juliet každý deň pomáha v pekárni i s domácimi prácami. Práca v podniku sa jej nesmierne páči, pretože pečenie koláčov je jej veľkou záľubou.



Dominik Randers

Vyrastal ako jedináčik v spoločnej domácnosti so svojimi starými rodičmi a mamou. Vždy mali veľa peňazí a tak Dominik vždy dostal všetko čo chcel. Krátko po smrti starých rodičov odišiel študovať na univerzitu Le Tour. Tu aj úspešne doštudoval a s diplomom vo vrecku sa vrátil do rodného mesta.

Renata Randers

Detstvo nemala ľahké, rodičia ju opustili už keď mala 2 roky, až do svojich ôsmich rokov žila v detskom domove. Potom ju adoptovala Gwineth Jonesová, ktorá nemohla mať deti. Už počas štúdia na strednej škole si s Dominikom veľmi dobre rozumela i keď bol od nej o tri roky starší. Renata však študovať na univerzitu nešla, pretože nemali peniaze. Počas Dominikovho štúdia na univerzite sa vídali iba zriedka, ale i tak ich vzťah pretrval.



Tak a tu sa odohráva celý príbeh. Sem na Rich Lot 25 sa pred pár týždňami presťahovala Natasha aby tu začala úplne nový život.



Dominik sa po návrate z univerzity najviac tešil na Renatu.



Zasnúbenie Dominika a Renaty bolo naozaj nečakané. Stalo sa to jedného krásneho dňa, keď Dominik pozval Renatu na obed. Pri stole zrazu vytiahol prsteň a požiadal Renatu o ruku.



Po nečakanom zasnúbení prišla i svadba. Dominik s Renata sa rozhodli, že párty usporadúvať nebudú a tak si svoje „ÁNO“ povedali pri svite mesiačika, svedkami im boli iba Natasha a Juliet.

V pokračovaní sa rodina Randersovcov rozrastie (a novým členom nebude domáce zvieratko)!
_________________
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
klei6
Batoľa
Batoľa


Založený: 24 marec 2008
Príspevky: 93
Bydlisko: BB

PríspevokZaslal: Ut marec 25, 2008 7:31 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pekné ale nedá mi povedat dve chybycki hore pri Natashi je jej ašpirácia Laughing
_________________
NICOLE SCHERZINGER IS BESTTTT!!!!!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
LusyCAT
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Ut marec 25, 2008 7:36 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jeej som rada že budeš pokračovať.. tento príbeh patrí medzi moje najoblúbenejšie Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
XCHERRYX
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 24 marec 2008
Príspevky: 13
Bydlisko: Top secret

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 5:00 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeej tento príbeh som mala naozaj rada, aj keď viem ako pokračuje, je super, že si ho sem dala znova, je moc pekný Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Emerald
Moderátor
Moderátor


Založený: 21 marec 2008
Príspevky: 122

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 5:27 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

XCHERRYX dakujem, pribeh sem dam postupne cely + sa posnazim co najskor aj pokracovat, premysleny ho dalej mam len nebolo casu fotit a pisat

inak klei6 neviem co ti vadi na tom ze som napisala aku ma aspiraciu, ved je to sucast simikovej osobnosti Confused a aka je ta druha chyba? si napisala ze si nasla dve a ja do 2 viem napocitat no tu druhu v tvojom prispevku nevidim napisanu
_________________
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
motylik
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 22 marec 2008
Príspevky: 32

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 5:30 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcem sa do toho miešať ale ja tam nevidím 2 chyby , len jednu a to že si namiesto aspirácia napísala ašpirácia ...
_________________
Nemiluj pre krásu , tá trvá do času ,
ale miluj pre vernosť , tá trvá večnosť ........
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Emerald
Moderátor
Moderátor


Založený: 21 marec 2008
Príspevky: 122

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 5:48 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

zoberte si slovník cudzích slov a tam si pozrite slovo ašpirácia a možno sa budete čudovať, ale to slovo tam nájdete, pre tých čo slovník cudzích slov nemajú som si dovolila prepis vysvetlenia tohto slova

ašpirácia - úsilie, túžba po niečom
opísané zo slovenského slovníka cudzích slov (z knihy)

http://scs.martinsefcik.sk/
tu si dajte vyhľadať slovo ašpirácia a presvedčíte sa, že tam chybu nemám!

inak slovo aspirácia znamená - nasávanie škodlivého plynu alebo kvapalín do organizmu, vniknutie cudzích telies do dýchacích ciest, prídych resp. vyslovovanie h, ch po spoluhláskach
aj toto slovo si tam môžete pohľadať, že vás neklamem

a ak myslíte aspiracia bez dĺžňa tak to je správne aspirace a je to po česky Confused ja som Slovenka jak repa!!! Mad
_________________
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
motylik
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 22 marec 2008
Príspevky: 32

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 5:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ok , tak sorry ja sa slovníkom cudzích slov až tak nezaoberám Smile
_________________
Nemiluj pre krásu , tá trvá do času ,
ale miluj pre vernosť , tá trvá večnosť ........
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Emerald
Moderátor
Moderátor


Založený: 21 marec 2008
Príspevky: 122

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 5:56 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ale tak chybu tam nemám, a myslím že tá simka dýchacie problémy nemá tak je mnou použité slovo ašpirácia správne
_________________
Tomak je náš kráľ!
Vzdávajte mu hold a vďaku!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tera
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 61
Bydlisko: N.M.n.V.

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 6:41 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

ja to slovo poznam...si ho pamatam.Raz odčasu si zoberem slovnik cudzych slov a listujem.Inak pekny začiatok... Smile
_________________
Zelená je tráva alebo moje rifle? Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
klei6
Batoľa
Batoľa


Založený: 24 marec 2008
Príspevky: 93
Bydlisko: BB

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 7:20 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

prepac.. Sad
no uz budem drzat jazycek za zubkami Wink
_________________
NICOLE SCHERZINGER IS BESTTTT!!!!!!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Petruly
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 22 marec 2008
Príspevky: 8
Bydlisko: tam kDe je HaLuZ

PríspevokZaslal: Pi marec 28, 2008 2:17 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

jaaj ludia....nwm čo tu riešite take vecci aj tak to je jedno Laughing Laughing mno yoo ya som tento pribeh vtedy nečitala ae teraaz začnem =) zatim vpohode =)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Sarlatan
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 10

PríspevokZaslal: Pi marec 28, 2008 2:45 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nooo a kedy už bude pokračovanie??? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra GAMESIMS2 Fórum -> Príbehy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
www.pcforum.sk