Obsah fóra GAMESIMS2 Fórum
    FAQ   Hľadať   Zoznam užívateľov   Registrácia   Prihlásenie 


Videá
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra GAMESIMS2 Fórum -> The Sims 3 - Voľná diskusia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
XCHERRYX
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 24 marec 2008
Príspevky: 13
Bydlisko: Top secret

PríspevokZaslal: St marec 26, 2008 4:52 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

No ja som to video tiež už dávno videla, som čakala že Sims2 bude také...a je to úplne niečo iné, proste klamali Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
gabča
Batoľa
Batoľa


Založený: 22 marec 2008
Príspevky: 90

PríspevokZaslal: Št marec 27, 2008 2:54 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

pre Sisu: mozno aj skor
_________________
toto je super forum Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lenushiq
Novorodenec
Novorodenec


Založený: 27 marec 2008
Príspevky: 20
Bydlisko: good :-)(Trnava)

PríspevokZaslal: Pi marec 28, 2008 12:34 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

nhoo ten trailer som rpeedtym nez som si dala hru na comp nevidela a thak to bola pohoda ale ked so mto neskor a aj teraz videla tak jako kebych nevedela ze ej to klamstvo tak bych si vravela jeeej jaka paradna hra bude ale hento už dost prehnali ved v the sims2 je z toho asi len ta interakcia či jak sa to píše hehe že možu sediet a stat Very Happy Very Happy Confused
jááj no možno v nejakej verzii kera bude až v dalekej buducnosti daju aspon niečo z toho ,ale toto si mohli odpsutit nalakaju na to ludi a potom ludia zistia že tam zteho nič nieje no čo už nejako musia zarobit ale aj tak je sims super hra takže super le sklamali ma trochu .......moc
_________________
♥HiP-hOp♥GiRl♥
nhoo jako total mimo hh noo do ma pozná vie do som hh...jako mne nekedy tak šibe heeej....ale nekedy chytím takú depku žhe preč ode mna...nho newa a HIPHOP IS MY LIFE.......cmuuq
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra GAMESIMS2 Fórum -> The Sims 3 - Voľná diskusia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
www.pcforum.sk